Нещодавно пройшла перевірка столичного комунального підприємства «Київпастранс», яка виявила розкрадання на 3 мільярди гривень. Імен винних, за традицією, не назвали, а документи урочисто передали правоохоронцям. Киян запевнили – відтепер корупції в головному транспортному підприємстві міста не буде. «Слідство.Інфо» вирішило це перевірити.

Автобуси, тролейбуси, трамваї, фунікулер і кожна п’ята маршрутка Києва – це транспорт комунального підприємства «Київпастранс». Із серпня 2014-го року там новий директор. Заступивши на посаду, Сергій Майзель заявив, що робота підприємства буде максимально прозорою для киян. Дійсно, на сайті «Київпастрансу» можна ознайомитися із антикризовими заходами реформування та держзакупівлями, почитати економічне обґрунтування тарифів тощо. Та ви не дізнаєтеся про тіньові схеми, які насправді нікуди не зникли.

- Щодо боротьби з корупцією, то дуже багато працівників, дуже багато людей, які обслуговували тіньові схеми, що вся система, вона розвалилася, і у нас дуже багато людей, які начали давати покази на відеозвенення. Ми передаємо їх у правоохоронні органи, і правохоронні органи вже працюють над цим.

Для подолання фінансової скрути та корупції нове керівництво вирішило провести реорганізацію – об’єднати кілька автопарків та скоротити кадри.